OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Čaviareň

  • áno čítate správne, viete sme kaviareň a zároveň čajovňa, tak si jedného dňa vravíme, hm prečo to nespojiť. Kaviareň + čajovňa = Čaviareň, áno máme tu aj kopec iných vecí. Ako, ale vložíme do názvu, že máme aj koláče ? Kolačaviareň ? Ale no tak máme, trochu vkus.
  • toľko k názvu, teraz niečo k myšlienke kaviarne. Snažili sme sa vytvoriť miesto, kde sa môžu stretnúť ľudia milujúci umenie, literatúru (o tom neskôr, keď budeme písať o antikvariáte), tradičné remeslo, ale najmä miesto kde sa môžu ľudia spolu stretnúť a povedať si, čo cítia, kto ich cez deň nahneval, že ročné obdobia už nie sú aké bývali a podobne. Miesto, kde Vám ubehne čas ako nikde inde, pretože Ateliér 71 je miesto kde sa zastavil čas.

Antikvariát U Šialeného knihomoľa

  • áno samozrejme, tie knihy sú na predaj. Viete si predstaviť, že by sme zháňali tie množstvá kníh ako dekoráciu ? Nie, nie. Samozrejme pokojne si ich len čítajte pri káve, aj my to robievame. A nebude ani proti ak sa začítate, ale žena Vás už volá domov, tak si úplne kľudne vložte záložku do tej knižky a schovajte knižku u nás tak aby ju okrem Vás nikto nenašiel a nekúpil ju kým Vy budete žene vysvetľovať, že ste nedošli včas domov, pretože ste sa zabudli v Ateliéri 71, na mieste kde sa zastavil čas.

PREVÁDZKOVÉ    HODINY

PONDELOK

ZATVORENÉ

ZATVORENÉ

UTOROK

ZATVORENÉ

ZATVORENÉ

STREDA

10:00

21:00

ŠTVRTOK

10:00

21:00

PIATOK

10:00

21:00

SOBOTA

10:00

21:00

NEDEĽA

12:00

16:00

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.